طراحی اتاق

طراحی اتاق مشترک دخترانه و پسرانه Leave a comment

طراحی اتاق مشترک دخترانه و پسرانه

 

طراحی اتاق مشترک برای دختر و پسرچالش برانگیز نیست در صورتی که یک برنامه ریزی و طراحی اصولی داشته باشید.

 

اولین قدم شما این است که دو رنگ اصلی قالب برای عناصر اصلی اتاق اعم از دیوار،فرش،مبلمان و… پیدا کنید که به سن هر دوی کودکان بخورد،ترکیبهای رنگی مانند سفید و خاکستری ، فیروزه ای و سفید و یا ترکیبی از رنگهای اصلی به خوبی میتواند برای طراحی اتاق مشترک مفید باشد.

 

برای کامل کردن طراحی اتاق شما باید لایه متمم و کامل کننده برای رنگ امیزی خودتان انتخاب کنید، به عنوان مثال برای اتاق با رنگهای خاکستری و سفید یک هماهنگی با رنگ زرد در وسایل جانبی اعم از آباژور کودک ، قاب عکس ، پشتی ها و یا حتی نوار باریک روی دیوار استفاده نمایید.

اتاق نوزاد 300x200 - طراحی اتاق مشترک دخترانه و پسرانه

 

در هنگام انتخاب مبلمان سعی کنید از انتخاب طرحهای دارای مضمون خودداری کنید (به عنوان مثال طرح ماشین) به این علت که جفت کردن مشترک جهت طراحی اتاق کار زیبایی نمیشود به جای آن از طراحیهای ساده تر و قابل زوج بودن استفاده کنید.

 

بخش هیجان انگیز طراحی اتاق خواب تک و بی نظیر وسایل جانبی اتاق و شخصی سازی المانهای فردی میباشد، انتخاب وسایل مشترک بین دو کودک که به آنها حس خوشایندی داشته باشند. وسایل اتاق مانند تزئینات دیواری، چوب لباسی و ساعت کودک و یا ساخت اسم کودکان روی دیوار میتواند شور و هیجان زیادی به اتاق کودک بدهد.

 

 

سعی کنید از وسایل تزئینی متفاوت ولی با یک طیف رنگی استفاده کنید، به عنوان مثال اگر از یک آباژور طرح گل قرمز برای طراحی دخترانه استفاده میکنید برای طرح پسرانه از یک آباژور ماشین قرمز استفاده نمایید.

 

این از نکاتی بود که شما میتوانید برای طرح مشترک کودک دختر و پسر دلبندتان از آنها استفاده نمایید.

منتظر عکس از طرح اتاقهای زیبای شما هستیم.

 

دیدگاهتان را بنویسید