سیاست مرجوعی و عودت

* ) چنانچه کالای خریداری شده با محصول ارسالی برای مشتری مغایرت داشته باشد، در صورت هرگونه اشتباه از سوی فروشگاه، کالای ارسالی بدون تحمیل هیچگونه هزینه ای به مشتری، مشروط به اطلاع در ۲۴ ساعت اولیه و ضمن اینکه پلمپ و برچسب امنیتی محصول مخدوش نشده باشد و تغییری در ظاهر کالا ایجاد نشده باشد تعویض خواهد شد.
* ) تعویض کالا تنها در شرایطی انجام خواهد شد که محصول ارسالی کاملا سالم
باشد،تگ کالا روی محصول نباید مخدوش شود. همچنین الزام است کالا در بسته بندی ارسالی رویای کودکانه ، بدون هیچ صدمه ای قرار گیرد.
* ) در صورت هرگونه مغایرت احتمالی اجناس خریداری شده در فاکتور مشتری و فروشگاه با محصولی که برای کاربر ارسال میشود، پس از احراز موضوع، کلیه هزینه های ارسال و تعویض بر عهده فروشگاه خواهد بود و فروشگاه در بازگشت و
تعویض سفارش مذکور متعهد است.
* ) در صورت بروز هرگونه خطا نسبت به درج قیمت و ارزش ریالی کالاهای موجود در سایت، حق فسخ کردن سفارش و خرید انجام شده توسط مشتری، برای وبسایت محفوظ است. در ادامه، وجوه دریافتی طی ۴۸ الی ۷۲ ساعت کاری به حساب
اعالم شده از سوی مشتری واریز میشود و مشتری با ورود به سایت میپذیرد از این امر آگاه است و در این خصوص ادعایی نخواهد داشت.

* )فروشگاه رویای کودکانه مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه محفوظ است.

* ) کاربران باید هنگام سفارش کالای مورد نظر خود، فرم سفارش را با اطلاعات صحیح و به طور کامل تکمیل کنند. بدیهی است درصورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، سفارش کاربر قابل پیگیری و تحویل نخواهد بود. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و اگر مبلغ سفارش از پیش پرداخت شده باشد، تحویل گیرنده سفارش هنگام دریافت کالا باید کارت شناسایی همراه داشته باشد.