آرشیو برای دسته بندی مطالب مفید

لوازم اتاق کودک اتاق کودک فقط یک جای خواب برای کودک نیست، بلکه کودک در آن مشق هایش را می نویسد، بازی می کند و کارهای دیگر را انجام می دهد. کودکان باید در اتاق خود راحت باشند و از بودن در آن جا لذت ببرند. برخی از والدین در انتخاب وسایلی که کودکانشان آن […]
امتیاز این آیتم
(0 votes)

لوازم اتاق کودک

اتاق کودک فقط یک جای خواب برای کودک نیست، بلکه کودک در آن مشق هایش را می نویسد، بازی می کند و کارهای دیگر را انجام می دهد. کودکان باید در اتاق خود راحت باشند و از بودن در آن جا لذت ببرند. برخی از والدین در انتخاب وسایلی که کودکانشان آن ها را بپسندند مشکل دارند و یا وسایلی که انتخاب کرده اند مشکل دارند و رضایت آن ها را جلب نکرده است. مثلا لوستر، ساعت و یا چراغ شب خواب که برای اتاق کودک تقریبا ضروری است.

لوستر کودک

کودکان از داشتن لوستر های زیبا در اتاقشان بسیار خوشحال می شوند. اگر لوستر هایی که برای آن ها می خرید طرح ها ی کودکانه داشتن باشند این خوشحالی چندین برابر می شود. ما این امکان را درhttp://dreamkids.ir/ فروشگاه اینترنتی رویای کودکانه برای شما فراهم کرده ایم. شما می توانید از بین لوستر های مختلفی که در سایت قرار دارند طرح مورد علاقه ی فرزند خود انتخاب کنید.

ساعت کودک

شاید در ابتدا این فکر را کنید که ساعت برای اتاق کودک لازم نباشد، اما زمانی که فرزندتان گفتن زمان از روی ساعت را یاد بگیرد حتما این اصرار را خواهد داشت که شما برای او ساعت خریداری کنید. ما در فروشگاه خود انواع ساعت های دیواری و رومیزی بسیار زیبا را ارائه می کنیم که کودک شما عاشق آنها خواهد شد. برای مثال ساعت رومیزی باب اسفنجی از محصولاتی است که کودکان بسیار به آن علاقه دارند.

چراغ خواب

خواب در فرزندان بسیار مهم است و در رشد آن ها تاثیر مستقیم دارد. گاهی اوقات کودک از تاریکی مفرط در اتاق می ترسد و اگر لامپ ها را هم روشن بگذارید خواب او دچار اختلال می شود، کمک حال شما در این لحظه چراغ خواب است و داشتن یک چراغ خواب نور مناسبی به اتاق کودک می تاباند . چراغ خواب های سایت به سه دسته ی دیواری، آباژور و رومیزی پریزی تقسیم می شوند. همه ی این چراغ خواب ها در طرح های مختلف دخترانه و پسرانه موجود هستند که می توانید برای اتاق کودک خود خریداری کنید.

ما در سایت فروشگاه اینترنتی رویای کودکانه سعی داریم به شما کمک کنیم اتاق کودک خود را به زیباترین حالت در بیاورید. اما اینها همه ی کاری که ما می کنیم نیست؛ شما می توانید به نکات مربوط به اتاق کودک از طراحی آن گرفته تا چیدمان را در بخش وبلاگ سایت دسترسی داشته باشید. برای مشاهده کلیک کنید.

 

ادامه مطلب
کودکان و نوزادان بخشی مهم از زندگی هستند. والدین همیشه دوست دارند کودک هایشان در آرامش باشند و هیچ چیزی آنها را آزرده خاطر نکند. یکی از مواردی که شاید خیلی از کودک ها ممکن است از آن ترس داشته باشند و نتوانند بعضی شب ها به راحتی بخوابند تاریکی است. پس نورپردازی اتاق کودک […]
امتیاز این آیتم
(0 votes)

کودکان و نوزادان بخشی مهم از زندگی هستند. والدین همیشه دوست دارند کودک هایشان در آرامش باشند و هیچ چیزی آنها را آزرده خاطر نکند. یکی از مواردی که شاید خیلی از کودک ها ممکن است از آن ترس داشته باشند و نتوانند بعضی شب ها به راحتی بخوابند تاریکی است. پس نورپردازی اتاق کودک یکی از مهم ترین چیزهایی است که هر پدر و مادری باید به آن توجه کنند.

نورپردازی اتاق کودک باید چگونه باشد؟

اتاق کودک باید به گونه ای باشد که کودک احساس ترس نکند و همچنین نور اتاق برای او آزار دهنده هم نباشد، لامپ های معمولی این ویژگی را ندارند و در صورتی که روشن باشند خواب کودک را مختل خواهند کرد. در این مواقع باید از سایر لوازم نورپردازی اتاق کودک استفاده کرد که هم اتاق کودک در طول شب نور کافی را داشته باشد و هم کودک به راحتی بخوابد. می توانید برای بهترین نورپردازی در اتاق کودک از چراغ خواب مخصوص اتاق کودک و یا لوستر استفاده کنید.

استفاده از چراغ خواب در نورپردازی اتاق خواب کودک

اتاق کودک حتما باید یک چراغ خواب داشته باشد تا نورپردازی خوبی داشته باشد. چراغ خواب با نور ملایمی که دارد نور ملایمی را برای اتاق کودک فراهم می کند. چراغ خواب اتاق کودک انواع دیواری، پریزی و آباژور رومیزی دارد. بستگی به سلیقه ی شما دارد که از کدام یک استفاده کنید. چراغ خواب ها می توانند طرح های مختلفی هم داشته باشند، کودکان دوست دارند وسایل اتاقشان طرحی داشته باشد که مورد علاقه ی آنها باشد. چراغ خواب هم جزو همین موارد است. چراغ خواب های دیواری و رومیزی با طرح های مختلف کودکانه که حتما مورد علاقه ی فرزندان شما خواهند بود در فروشگاه آنلاین رویای کودکانه موجود است و می توانید محصول مورد علاقه ی خود را انتخاب کرده و سفارش دهید.

لوستر اتاق خواب کودک

استفاده از لوستر در اتاق کودک به زیبایی دکوراسیون آن می افزاید و همچنین برای نورپردازی اتاق کودک هم بسیار مناسب است. لوستر در عین حال که به زیبایی اتاق کودک می افزاید نور زیاد لامپ را هم کم می کند تا برای چشم های کودک آزاردهنده نباشند.  لوستر های با طرح های کودکانه بسیار مورد علاقه ی کودکان است. با گرفتن لوستر هایی که طرح شخصیت های کارتونی مورد علاقه ی کودکتان را دارد آنها را خوشحال کنید.

اگر برای نورپردازی اتاق کودک خود نیاز به کمک دارید و به دنبال کالایی می گردید که بتواند هم باب میل کودکتان باشد و هم شما، حتما از وب سایت فروشگاه اینترنتی “رویای کودکانه” دیدن کنید. سعی ما در وب سایت این بوده است که بهترین کیفیت، فرصت انتخاب فراوان و قیمت مناسب را در زمینه ی لوازم نورپردازی اتاق کودک برای شما فراهم کنید.

 

ادامه مطلب
امتیاز این آیتم
(0 votes)

طراحی اتاق مشترک دخترانه و پسرانه

 

طراحی اتاق مشترک برای دختر و پسرچالش برانگیز نیست در صورتی که یک برنامه ریزی و طراحی اصولی داشته باشید.

 

اولین قدم شما این است که دو رنگ اصلی قالب برای عناصر اصلی اتاق اعم از دیوار،فرش،مبلمان و… پیدا کنید که به سن هر دوی کودکان بخورد،ترکیبهای رنگی مانند سفید و خاکستری ، فیروزه ای و سفید و یا ترکیبی از رنگهای اصلی به خوبی میتواند برای طراحی اتاق مشترک مفید باشد.

 طراحی اتاق دخترانه

 

برای کامل کردن طراحی اتاق شما باید لایه متمم و کامل کننده برای رنگ امیزی خودتان انتخاب کنید، به عنوان مثال برای اتاق با رنگهای خاکستری و سفید یک هماهنگی با رنگ زرد در وسایل جانبی اعم از آباژور کودک ، قاب عکس ، پشتی ها و یا حتی نوار باریک روی دیوار استفاده نمایید.

 طراحی اتاق کودک

 

در هنگام انتخاب مبلمان سعی کنید از انتخاب طرحهای دارای مضمون خودداری کنید (به عنوان مثال طرح ماشین) به این علت که جفت کردن مشترک جهت طراحی اتاق کار زیبایی نمیشود به جای آن از طراحیهای ساده تر و قابل زوج بودن استفاده کنید.

 طراحی اتاق پسرانه دخترانه

 

بخش هیجان انگیز طراحی اتاق خواب تک و بی نظیر وسایل جانبی اتاق و شخصی سازی المانهای فردی میباشد، انتخاب وسایل مشترک بین دو کودک که به آنها حس خوشایندی داشته باشند. وسایل اتاق مانند تزئینات دیواری، چوب لباسی و ساعت کودک و یا ساخت اسم کودکان روی دیوار میتواند شور و هیجان زیادی به اتاق کودک بدهد.

طراحی اتاق مشترک

 

سعی کنید از وسایل تزئینی متفاوت ولی با یک طیف رنگی استفاده کنید، به عنوان مثال اگر از یک آباژور طرح گل قرمز برای طراحی دخترانه استفاده میکنید برای طرح پسرانه از یک آباژور ماشین قرمز استفاده نمایید.

طراحی اتاق پسرانه 

 

این از نکاتی بود که شما میتوانید برای طراحی اتاق مشترک کودک دختر و پسر دلبندتان از آنها استفاده نمایید.

منتظر عکس از طرح اتاقهای زیبای شما هستیم.

 

ادامه مطلب